پرداخت از طریق اپراتور (Carrier Billing ) در هند: 2018

اقتصاد هند سریع رشد می کند

هند یکی از سریعترین بازارهای در حال رشد در جهان است که دومین کشور پرجمعیت جهان با جمعیتی حدود 1339 میلیون نفر و میانگین سن 28 می باشد. نرخ رشد تولید ناخالص داخلی هند در ده سال گذشته به طور ثابت بیش از 5 درصد بوده است  که هدف  آن نرخ رشد 7.36 درصد در سال 2018 است. هند کشوری است که بیشتر مردم جوان هستند، دو سوم جمعیت هنوز در مناطق روستایی زندگی می کنند و مردم بیشتر به شبکه های 3G و 4G دسترسی دارند.

هندی ها 89 درصد از زمان خود را به استفاده از تلفن همراه سپری می کنند  و بیش از 460 میلیون کاربر اینترنت دارند، هند دومین بازار آنلاین در جهان است. همچنین دومین کشور از نظر تعداد مشترکین تلفن همراه و دومین مارکت بزرگ گوشی های هوشمند متعلق به هند است.

 

عمدتا به علت گسترش استفاده از اینترنت دیتای موبایل، دسترسی به اینترنت به سرعت در حال افزایش است،. متوسط نفوذ اتصالات تلفن همراه 86 درصد است و در سال 2018، دستگاه های تلفن همراه 73 درصد زمان کاربر را به استفاده از اینترنت تشکیل می دهند نسبت به  سال 2017 که 70 درصد بوده است. شمار روزافزون کاربران تلفن همراه و استفاده از داده ها سواد دیجیتال را افزایش می دهد. حتی تصور می شود که راه حل های موبایل پاسخ بسیاری از مشکلات اجتماعی است – از جمله دسترسی به مراقبت های بهداشتی یا حتی دکمه های وحشت برای افزایش ایمنی زنان. همچنان پتانسیل بالایی از کاربران تلفن همراه زن وجود دارد؛ چرا که هند در میان کاربران اینترنت دچار شکاف جنسیتی شدید است. تنها 29 درصد از کاربران اینترنت در هند زن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *